Облік податкової звітності
ТЕКУЩАЯ ВЕРСИЯ Єдине вікно(EDZV) 1.28.1 СКАЧАТЬ.....СОНАТА - современная программа для электронной отчетности, поддерживающая стандарты ГФСУ, ПФУ и Статистики БЕСПЛАТНО месяц!
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 1
Пользователей: 4
georgetteev2, jeanniesu4, beckyoi3, shannaky3
Укладання договорів з контролюючими органами засобами iFin

В онлайн-ситемі iFin на сторінку «Реєстрація ЕЦП», де укладаються договори на здачу електронної звітності, Ви можете потрапити двома способами:

1. При реєстрації у системі за допомогою Помічника, на сторінці «Контролюючі органи» вкажіть, що у Вас відсутні договори з контролюючими органами – після реєстрації сервіс відобразить сторінку «Реєстрація ЕЦП».2. Перейдіть у розділ «Налаштування» та натисніть назву своєї організації. У вікні, що відкриється, натисніть на вкладку «Реєстрація ЕЦП»

На сторінці «Реєстрація ЕЦП», відмітьте ключі, які Ви маєте, та напроти необхідного контролюючого органу натисніть кнопку «Укласти договір». Документ буде автоматично сформований, підписаний та відправлений до контролюючого органу. Статус напроти документа буде змінено на «Звіт успішно відправлений».


УВАГА: для укладання договору з Міністерством доходів та зборів необхідно додатково вказати ПІБ керівника Вашого районного відділення, адресу податкової та документ, на підставі якого Ви уклали
даний договір.(статут/свідоцтво)Після того як договір буде відправлено до контролюючого органу, Ви маєте дочекатися отримання двох квитанцій про успішне прийняття документу. Про це Вас сповістить поява статусу «Звіт 
успішно зданий» напроти договору, а також повідомлення на електронну пошту з вкладеними оригіналами квитанцій. Для перегляду розшифрованого тексту квитанцій Вам необхідно натиснути
на статус звіту та у вікні, що відкриється, натиснути кнопку «Детальніше».


Прив’язка електронно-цифрового підпису до облікового запису користувача Електронно-цифровий підпис (ЕЦП) вказується та прив’язується до облікового запису при першому підписанні документу. Буде відкрито вікно «Налаштування ЕЦП».

ВНИМАНИЕ! Теперь онлайн сервис IFIN загружает Ваши сертификаты (.cer) с сайта АЦСК Миндоходов http://acskidd.gov.ua/ автоматически (их не нужно загружать вручную)
ЕЦП складається з двох файлів – ключа (файл має розширення .DAT) та сертифікату (файл має розширення .CER). Файл ключа в центрі сертифікації ключів записують на лазерний диск або флеш носій і він має ім'я key-6.dat
У вікні, що відкрилося, натисніть піктограму ключа ЕЦП, який Ви бажаєте прив’язати до Вашого облікового запису. У вікні огляду, що відкриється, вкажіть Ваш ключ (key-6.dat) та натисніть кнопку «Відкрити». Якщо все зроблено вірно, то рамка квадрата с піктограмою ключа стане зеленого кольору. Так саме вкажіть сертифікат, натиснувши на його піктограму. У полі для введення пароля до ЕЦП, введіть пароль який Ви вводили при отримані підпису. Після того як усі дані будуть вказані, натисніть кнопку «Зберегти». Відкриється вікно порівняння даних, що вказані у карточці підприємства, та даних, що вказані у сертифікатах ЕЦП. Якщо дані не будуть співпадати, внизу вікна відобразиться відповідне попередження.Натисніть кнопку «Продовжити» й у випадку, якщо дані не будуть збігатися, інформація у карточці підприємства автоматично буде замінена на інформацію, що вказана у сертифікатах ЕЦП. На цьому 
процедура прив’язки ключа закінчиться й буде продовжено підписання документу. 

УВАГА! Якщо користувач має безкоштовні ключі від АЦСК Міндоходів, для отримання сертифікату необхідно перейти на сайт acskidd.gov.uaУ розділу "Пошук сертифікатів" знайти свій сертификат і зберегти його на своєму ПК. 
Зручно шукати сертифікати за кодом ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або за кодом ДРФО (для фізичних осіб).Знайдені сертифікати - завантажте та збережіть на своєму ПК.

Поиск
Календарь
«  Январь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Категории раздела
Новости [101]
Новости
Подача Уплата [79]
Подача Уплата
АЦСК [23]
АЦСК
НДС [19]
Налог на добавленную стоимость, Налоговая накладная
IFIN [56]
OPZ [52]
ОПЗ "Податкова звітність"
Единое окно [82]
ЕСВ [27]
Единый социальный взнос
Медок [4]
Medoc
Соната [96]
Соната
Электронный кабинет [3]
Электронный кабинет налогоплательщика
FreeZvit [34]
СМАРТ бухгалтерия [2]
СМАРТ бухгалтерия
Арт-Звит [4]
Арт-Звит Плюс
ZvitOk [9]
ZvitOk
Taxer [2]
Таксер
opz.at.ua © 2020