Облік податкової звітності
ТЕКУЩАЯ ВЕРСИЯ Єдине вікно(EDZV) 1.27.16 СКАЧАТЬ.....СОНАТА - современная программа для электронной отчетности, поддерживающая стандарты ГФСУ, ПФУ и Статистики БЕСПЛАТНО месяц!
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 2
Пользователей: 3
georgetteev2, elisewr11, lilyte69
Робота з розділом «iFinZvit»/Імпорт та відправка звітності.

Цей розділ призначений для імпорту готових звітів, сформованих іншими програмами, для ручного створення звітів на підставі актуальних бланків, а також для відправки різних запитів до контролюючих органів.Імпорт звіту

Імпортувати звіт у сервіс iFin можна з будь-якого програмного забезпечення, яке має можливість експортувати документи у файли (XML чи PFZ), що відповідають встановленому стандарту електронного документу. Для імпорту документа у сервіс iFin, необхідно перейти до розділу «iFinZvit», підрозділ «Бланки та імпорт звітності» і натиснути кнопку «Імпортувати звіт».У формі, що відкриється є два способи завантаження файлів у сервіс, можливість застосування яких залежать від Вашого браузера:

Перший спосіб. 
Якщо Ваш браузер підтримує функцію завантаження документу методом перетягування файлу, то буде відображено поле, до якого необхідно перетягнути необхідні файли документів. Сервіс автоматично їх розпізнає. Після цього натисніть кнопку «Зберегти» і завантажені звіти будуть відображені у списку під певним контролюючим органом, до якого він має бути відправлений.Другий спосіб 
доступний для усіх браузерів. У формі, що відкриється, натисніть «Додати документ електронної звітності». Далі виберіть потрібний документ та натисніть кнопку «Відкрити».
Після того як сервіс розпізнає та завантажить файл, натисніть кнопку «Зберегти». Завантажений звіт буде відображений у списку під певним контролюючим органом, до якого він має бути відправлений.Для відправки звіту виділите його та натисніть кнопку «Здати в електронному вигляді». Документ буде автоматично підписаний та відправлений у контролюючий орган, для якого он призначений. 
Після цього необхідно дочекатися відповіді від контролюючого органу у вигляді двох квитанцій. Для того їх переглянути необхідно натиснути на статус звіту, а потім натиснути кнопку «Детальніше». 
Квитанція буде відкрита у розшифрованому вигляді.


УВАГА: якщо імпортований звіт був не прийнятий контролюючим органом, необхідно виправити у звіті помилки, що вказані у квитанції. Для цього відкрийте звіт у програмі, в якій він був 
створений, відредагуйте та збережіть його. Потім знову імпортуйте звіт в сервіс iFin Zvit. У вікні iFin Zvit виділіть імпортований звіт і натисніть «Здати в електронному вигляді».


Поиск
Календарь
«  Декабрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Категории раздела
Новости [101]
Новости
Подача Уплата [79]
Подача Уплата
АЦСК [23]
АЦСК
НДС [19]
Налог на добавленную стоимость, Налоговая накладная
IFIN [56]
OPZ [52]
ОПЗ "Податкова звітність"
Единое окно [79]
ЕСВ [27]
Единый социальный взнос
Медок [4]
Medoc
Соната [96]
Соната
Электронный кабинет [3]
Электронный кабинет налогоплательщика
FreeZvit [34]
СМАРТ бухгалтерия [2]
СМАРТ бухгалтерия
Арт-Звит [4]
Арт-Звит Плюс
ZvitOk [9]
ZvitOk
Taxer [2]
Таксер
opz.at.ua © 2019