Облік податкової звітності
ТЕКУЩАЯ ВЕРСИЯ Єдине вікно(EDZV) 1.27.13 СКАЧАТЬ.....СОНАТА - современная программа для электронной отчетности, поддерживающая стандарты ГФСУ, ПФУ и Статистики БЕСПЛАТНО месяц!
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 3
Пользователей: 1
clintonbs3
Главная » 2015 » Ноябрь » 18 » Вышла новая версия программы "Соната" 0.14
11:17
Вышла новая версия программы "Соната" 0.14

Вийшла нова версія програми  "Соната" 0.14 Скачать

Вийшла нова версія програми 0.14

Вийшла нова версія програми "Соната"

У версії 0.14:
Додано:

- Пошук/фільтр у довідниках - у стандартизованих довідниках з'явилася функція миттєвого (у процесі набору) фільтру або пошуку. Фільтр додано для простих списків - по мірі набору потрібного тексту у списку залишаються тільки відповідні рядки. Пошук доступний для деревовидних довідників - під час набору тексту у списку автоматично знаходиться та активується перший відповідний рядок. Для знаходження наступних рядків, які відповідають критеріям пошуку, треба натиснути кнопку "Шукати далі".

- Контекстне меню у довідниках - до стандартизованих довідників додано контекстне меню (з'являється при натисненні на список правою кнопкою миші). Для деревовидних списків воно дозволяє розгорнути/згорнути усі елементи або тільки поточний. Меню також має клавіатурну підтримку.

- Список у довідниках - у стандартизованих довідниках тепер можна сортувати список рядків за будь-якою колонкою в обидва напрями (при відкритті довідника автоматично сортується за кодом). Колонки можна міняти місцями та розширяти/звужувати за бажанням. Крім того, текст рядка, що не поміщається у вікні, показується у підказці (треба навести на такий рядок мишку та трохи потримати). Для зручності додано підкреслення рядку під мишкою.

- Довідники для S1101209 - у цьому звіті додано ряд специфічних довідників та класифікатор ДК 005-96.

- Екологічні довідники - у додатках екологічної декларації J/F0302002 (що буде актуальною с 1 січня) додано нові довідники та класифікатори.

- Перевірка дати у ПН/РК - до податкових накладних та розрахунків коригування додано перевірку дати заповнення (вона повинна відповідати звітному періодові) у вигляді попередження.

- Вибірковий розрахунок ЄСВ - можливість пропускати таблицю 6 ЄСВ Е04 при загальному розрахунку звіту (корисно у випадку, коли користувач самостійно проставив суми в таблиці 6 і не хоче, щоб вони змінювалися). За це відповідає галка "Розрахунок таблиці 6" праворуч на панелі інструментів відкритого звіту.

Виправлено:

- Сірі профілі - помилка, за якої у деяких випадках коректні профілі позначалися програмою, як "сірі" та недоступні.

- Передача РК через сервер ДФС - помилка, що вказувала на порожній ЄДРПОУ у назві документу.

- Прийняття РК через сервер ДФС - помилка, за якої Соната раз за разом намагалася прийняти з  серверу обміну ДФС багато технологічних квитанцій (спостерігалося для ключів АЦСК "Україна").

- Висота списку документів - помилка некоректного розрахунку висоти списку різних документів (звіти, накладні тощо) у випадку застосування фільтру (порожні місця знизу списків).

- Оновлення списків накладних - при відкритій сторінці виданих чи отриманих накладних відповідні документи не одразу відображалися в них після отримання пошти чи імпорту.

- Друк через PDF - виправлено неможливість друку незбереженого документу; виправлено помилку, за якої при друці поточного документу могли друкуватися також всі інші відкриті звіти.

- Консолідація квартального Д5 - помилка за якої під час консолідації квартального Додатку 5 до декларації з ПДВ перенос даних відбувався не зі всіх податкових накладних.

- Пошук сертифікатів - помилка "The connection to the server is not active" під час автоматичного пошуку сертифікатів на серверах АЦСК.

- Період J0108101 - помилковий період подання звіту J0108101.

- Прийняття ПН/РК зі шлюзу - помилка "В текстовом комментарии обнаружен недопустимый знак" під час прийняття деяких накладних та розрахунків зі шлюзу ДФС у відповідь на запит.

- Звітність ДКС - помилки у розрахунку та перевірці звіту S2601001.

- Звітність ДФС - помилка "Format '% ' invalid or incompatible" при перевірці звіту J/F06009; помилка вибору особи з довідника у звіті J01828.

- Обмін ПН між філіями - при обміні ПН між філіями за допомогою пошти у деяких випадках код філії ігнорувався.

- Код ДПІ у профілі - помилка "Некоректний запит пошуку податкової інспекції" при відкритті властивостей профілю у деяких випадках.

Змінено:

- Довідники - повністю перероблено систему довідників Сонати; вони стали однотипними, більш функціональними та гарнішими. До кожного довідника (окрім співробітників та контрагентів) додано миттєвий фільтр або пошук, контекстне меню, реакцію на клавіатуру.

- Список накладних - у списках виданих та отриманих накладних колонка "ЄДРПОУ" замінена на "ІПН" для більшої інформативності.

Категория: Соната | Просмотров: 935 | Добавил: Admin | Теги: обновление соната, Соната, последняя версия Соната | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Категории раздела
Новости [101]
Новости
Подача Уплата [79]
Подача Уплата
АЦСК [23]
АЦСК
НДС [19]
Налог на добавленную стоимость, Налоговая накладная
IFIN [56]
OPZ [52]
ОПЗ "Податкова звітність"
Единое окно [76]
ЕСВ [27]
Единый социальный взнос
Медок [4]
Medoc
Соната [91]
Соната
Электронный кабинет [3]
Электронный кабинет налогоплательщика
FreeZvit [34]
СМАРТ бухгалтерия [2]
СМАРТ бухгалтерия
Арт-Звит [4]
Арт-Звит Плюс
ZvitOk [9]
ZvitOk
Taxer [2]
Таксер
opz.at.ua © 2019