Облік податкової звітності
ТЕКУЩАЯ ВЕРСИЯ Єдине вікно(EDZV) 1.27.14 СКАЧАТЬ.....СОНАТА - современная программа для электронной отчетности, поддерживающая стандарты ГФСУ, ПФУ и Статистики БЕСПЛАТНО месяц!
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 0
Пользователей: 1
shannaky3
Труднощі з друком документів в програмі ОПЗ «Податкова звітність»
Неможливо роздрукувати документ в ОПЗ «Податкова звітність»
Не печатает ОПЗ


Процес друку документів в ОПЗ здійснюється формуванням програмою *.PDF – фалу до директорії  C:\OPZ\output\... , котрий відкривається ПЗ «Adobe Reader» далі можливо пускати на принтер.

Можливі помилки:

1. Формуємо документ заповнюємо перевіряємо тиснемо на кнопку «Підготувати документ для друку», далі з’являється вікно з написом «Зачекайте» і більше нічого не відбувається

Рішення:  При інсталяції не встановлено «Java Runtime Environment», встановлюємо «Java Runtime Environment» –все працює !!!

2. Формуємо документ заповнюємо перевіряємо тиснемо на кнопку «Підготувати документ для друку», далі з’являється вікно з написом «Зачекайте» наступне вікно повідомляє про збереження *.PDF – файла до каталогу C:\OPZ\output\... , але документ на відкрився.

Рішення: При інсталяції не встановлено «Adobe Reader», встановлюємо «Adobe Reader» – все працює !!!

3. В деяких випадках коли все встановлене, здійснювався друк документів, але через деякий час з невідомої причини документи припинили друкуватись. Можливо встановлена інша версія «Java Runtime Environment» або помилка при встановленні/інсталяції.

Рішення: Встановити ще раз «Java Runtime Environment» якщо не допомогло видалити «Java Runtime Environment» повністю з комп’ютера (при необхідності можливо вичистити реєстр програмою CCleaner) перезавантажити комп’ютер і знову встановити «Java Runtime Environment» коректно – все працює !!!  

4. Виникають проблеми з роздрукуванням звітів з програми OPZ при використанні 64-бітових операційних систем: Windows 7 x64.

Рішення: Завантажити та встановити доповнення print_opz.exe відповідно до розташування Вашої программи ОПЗ, наприклад С:\opz, або D:\opz 

Поиск
Календарь
«  Сентябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Категории раздела
Новости [101]
Новости
Подача Уплата [79]
Подача Уплата
АЦСК [23]
АЦСК
НДС [19]
Налог на добавленную стоимость, Налоговая накладная
IFIN [56]
OPZ [52]
ОПЗ "Податкова звітність"
Единое окно [77]
ЕСВ [27]
Единый социальный взнос
Медок [4]
Medoc
Соната [96]
Соната
Электронный кабинет [3]
Электронный кабинет налогоплательщика
FreeZvit [34]
СМАРТ бухгалтерия [2]
СМАРТ бухгалтерия
Арт-Звит [4]
Арт-Звит Плюс
ZvitOk [9]
ZvitOk
Taxer [2]
Таксер
opz.at.ua © 2019