Облік податкової звітності
ТЕКУЩАЯ ВЕРСИЯ Єдине вікно(EDZV) 1.30.3 СКАЧАТЬ.....СОНАТА - современная программа для электронной отчетности, поддерживающая стандарты ГНСУ, ПФУ и Статистики БЕСПЛАТНО месяц!
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

АРМ-ЗС Програмний комплекс "Автоматизоване робоче мiсце Звіт страхувальника"
применяется для формирования и подачи отчетности в Пенсионный фонд Украины (ПФУ)


Скачать программное обеспечение АРМ"Звіт Страхувальника"(АРМ ЗС)
для формирования и подачи отчетов в Пенсионный фонд + обновления.
ІНСТРУКІЯ

по встановленню оновлень програмного забезпечення  «АРМ-ЗС», враховуючи зміни постанови правління Пенсійного фонду № 18-1 від 23.06.2011

 

  1. Відкрити ПЗ «АРМ-ЗС», що встановлено на Вашому комп’ютері, знайти вкладку «Сервіс» та обрати опцію «Резервне копіювання. Натисніть на клавішу «Створити» для створення резервної копій даних підприємства. Ім’я файлу буде відповідати коду ЄДРПОУ підприємства (див. мал.1)

 

                               

Мал.1 Створення резервної копії

 

  1. Скачати з сайту Інформаційного центру персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України http://www.spov.com.ua  в каталог, який користувач створить на жорсткому диску свого комп’ютера базову версію 9.03.000 ПЗ «АРМ-ЗС» та пакети оновлень до нього 9.04 ─ 9.08.
  2. Інсталювати на комп’ютері базову версію 9.03.000 ПЗ «АРМ-ЗС», завантажити резервну копію даних шляхом натискання на піктограму «Відновлення резервної копії» (див. мал.2)

 

                                                              

Мал.2 Відновлення резервної копії

 

  1. Закрити ПЗ «АРМ-ЗС». Запускати поступово на виконання пакети оновлень до програмного забезпечення 9.04, 9.05, 9.06, 9.07 та 9.08.

 

!!!УВАГА!!! Рекомендуємо, при виході з програмного забезпечення АРМ ЗС, проводити автоматичне резервне копіювання баз даних, для цього достатньо проставити відмітку в полі «Створювати резервну копію» (див. мал.3).

 

                                                   

Мал.3 Автоматичне створення резервної копіЇ

Поиск
opz.at.ua © 2024