Облік податкової звітності
ТЕКУЩАЯ ВЕРСИЯ Єдине вікно(EDZV) 1.30.3 СКАЧАТЬ.....СОНАТА - современная программа для электронной отчетности, поддерживающая стандарты ГНСУ, ПФУ и Статистики БЕСПЛАТНО месяц!
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Приклад надсилання звітів за допомогою ПЗ"Захист звітності ДПІ"


Важливо! Надсилати електронну звітність можливо після:
         
підписання договору між установою та податковою інспекцією;
налаштування програми "Захист звітності ДПІ";
використання ЕЦП Українського сертифікаційного центру ДПС або ключів компанії ІВК.   

Для коректної обробки та імпорту звітів необхідно завжди перед відправкою документів перевіряти наявність оновлень в мережі  для використовуваних програмних продуктів «OPZ Податкова звітність» і "Захист звітності ДПІ".


Після створення звіту в «OPZ Податкова звітність», Вам потрібно перевірити його, роздрукувати якщо необхідно, зберегти та підготувати для відправки. За наявності про інстальованої програми "Захист звітності ДПІ" на екрані Вашого монітора з’явиться вікно з повідомленням «Накласти підпис?». В разі потреби ви погоджуєтесь натискаючи кнопку «ОК», потім чекаєте на доки відкриється "Захист звітності ДПІ".    

Далі вибираємо кнопку «Відправити звіти», тиснемо -  вилазить вікно «Підписання та відправка звітів».Виділяємо документ(и) і тиснемо на кнопку «Підписати»Далі встановіть носій з секретними ключами(сертифікатами), виберіть носій та наберіть пароль – «Зчитати».

Кнопкою «ОК» підтверджуємо відправку звітів


 Все!
 

Після відправки податкової звітності до Центру обробки ДПС, протягом  декількох хвилин Вам будуть надіслані наступні квитанції:
1. Повідомлення про доставку електронного документу  до органів ДПС
2. Квитанція про обробку на центральному рівні
3. Квитанція про обробку на районному рівні.

Отримання квитанцій здійснюється в розділі «Звіти та квитанції» => «Прийняти квитанції». Більш докладніше це описано в розділі укладення договору про електронну звітність. 
Поиск
opz.at.ua © 2024