Облік податкової звітності
ТЕКУЩАЯ ВЕРСИЯ Єдине вікно(EDZV) 1.30.3 СКАЧАТЬ.....СОНАТА - современная программа для электронной отчетности, поддерживающая стандарты ГНСУ, ПФУ и Статистики БЕСПЛАТНО месяц!
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Как завести почтовый ящик?/Як завести поштову скриньку?


Увага!!! Для коректної роботи поштових програм пов'язаних з відправленням податкової чи іншої звітності, рекомендовано використовувати поштові скриньки українських провайдерів, наприклад UKR.net , META.ua інші.

У цій статті описано як завести електронну поштову скриньку. Розглянемо як завести, безкоштовну, поштову, електронну скриньку на UKR.net. Набираємо в адресному рядку браузера адресу сайту Ukr.net як на малюнку нижче, на сторінці, що з'явилася тиснемо кнопку "Реєстрація".Після чого відкривається сторінка з порожнім полями, тут потрібно заповнити обов'язкові поля. Вигадуємо собі унікальний ЛОГІН-ім'я, який і буде адресою нашого електронного ящика, потім вигадуємо пароль, пароль і логін запам'ятовуємо або занотуємо, щоб згодом не забути. Заповнюємо поля як на малюнку нижче, і тиснемо кнопку «Регистрация»Далі з'являється вікно: реєстрація успішно завершена, і можна продовжити роботу з поштою, натиснувши кнопку «Продолжить работу» Перед Вами вікно з логіном, нижче вбиваємо пароль який набирали при реєстрації, і тиснемо кнопку «Войти».Заходимо в електронний ящик.


Наступним чином необхідно доналаштувати пошту, тому ввійшовши до ящика тиснемо кнопку «Настройки» перед Вами відкриється сторінка з налаштуваннями. Для поштових программ необхідне «Настройки POP3 і SMTP» ставимо галочку і зберігаємо зміни як на малюнку.
Аналогічно налаштовується і поштовий ящик на meta.ua, докладна інструкція з налаштування скриньки на META.UA тут
Поиск
opz.at.ua © 2024