Облік податкової звітності
ТЕКУЩАЯ ВЕРСИЯ Єдине вікно(EDZV) 1.30.3 СКАЧАТЬ.....СОНАТА - современная программа для электронной отчетности, поддерживающая стандарты ГНСУ, ПФУ и Статистики БЕСПЛАТНО месяц!
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Укаладення договору ПЗ «Захист Звітності ДПІ»


Як відомо, включення платника податків до системи подання податкової звітності до органів ДПС в електронному вигляді здійснюється на підставі договору про електронну звітність з ДПІ. Також цей договір надається як в електронному вигляді так і на паперовому носії до податкової інспекції.

Приклад створення та надання цього договору за допомогою ПЗ «Захист Звітності ДПІ» описано в цій інструкції :

По перше – заходимо в пункт меню «Звіти та квитанціїї», визначаємо потрібний тип договору та заповнюємо всі необхідні рекізити.

Далі в цій електронній формі договору тиснемо кнопку «Зберегти» чим визиваємо вікно «Підписання та відправка звітів»Виділяємо документ і натискаємо кнопку «Підписати», з’являється вікно в якому необхідно вибрати носій з секретними ключами й набрати пароль до них.  

        

Кнопкою «Да» підтверджуємо відправку документа та чекаємо на вікно з результатом відправки файлу.
   

Після відправки документів слід отримати квитанції які свідчать про прийняття або не прийняття звіту або договору органами ДПС. Це здійснюється наступним чином:

В основному вікні програми «Захист Звітності ДПІ» тиснемо кнопку «Прийняти квитанції»Підтверджуємо та чекаємо на прийом квитанцій

Якщо квитанції надійшли в и побачите їх перелік у з’явившемуся вікні «Прийом та відкриття квитанцій».
Стан документу не відкритий повідомляє, що необхідно набрати пароль   

Після чого стан документу зміниться на «Відкритий» і його стане можливо прочитати двічі клікнув на ньому курсором мишки.

Податкову звітність стане можливо надсилати після отримання квитанції №2 (термін отримання 5 робочих днів). Вона підтверджує факт підписання договору.
Поиск
opz.at.ua © 2024