Облік податкової звітності
ТЕКУЩАЯ ВЕРСИЯ Єдине вікно(EDZV) 1.30.3 СКАЧАТЬ.....СОНАТА - современная программа для электронной отчетности, поддерживающая стандарты ГНСУ, ПФУ и Статистики БЕСПЛАТНО месяц!
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 2
Пользователей: 1
Найпоширеніші помилки при роботі з ПЗ "ДПС Захист звітності"Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа.

Опис помилки: Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа з носія ключової інформації -


Така помилка зявляється за неможливості зчитати інформацію з носія, можливо пошкодження носія, або він не вставлений (дискета, флешка, диск)

Необхідно встановить носій з ключем (дискета, флешка, диск) та переконайтеся чи має цей носій файл(и) закритого особистого ключа.

Після повторіть процедуру підписання ще раз. 
Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа.

Опис помилки: Виникла помилка при відкритті особистого ключа (невірний пароль чи ключ пошкоджений)-

 

Наступна помилка зявляється при некоректному наборі пароля або при пошкодженні ключа.

Намагайтеся набирати пароль правильно без помилок, або Вам доведеться звернутися до Центу  сертифікації для отримання нових ключів.

Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа.

Опис помилки: Сертифікат не знайдено -

 

Ця помилка виникає коли при налаштуванні ПЗ "ДПС Захист звітності" Ви не завантажили з сайту acskidd.gov.ua відкриті сертифікати і не зберегли їх у файловому сховищі папка С:\DPS_Certificates\

Заходимо на сторінку acskidd.gov.ua, розділ "Пошук Сертифікатів".  По коду або назві знаходимо свій  сертифікат(и) і збережіть їх до каталогу С:\DPS_Certificates\

Важливо! Така помилка може з'являтися коли людина має кілька ключів (як робітник підприємства, організації тощо, фізична особа підприємець, фізична особа).

Назви відкритих сертифікатів в такому випадку не повинні мати однакову назву, можна змінити імя сертифікатів додаючи цифри або символи після назви.

Поиск
opz.at.ua © 2024