Облік податкової звітності
ТЕКУЩАЯ ВЕРСИЯ Єдине вікно(EDZV) 1.30.3 СКАЧАТЬ.....СОНАТА - современная программа для электронной отчетности, поддерживающая стандарты ГНСУ, ПФУ и Статистики БЕСПЛАТНО месяц!
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Как увидеть ключ на флешке?/Як побачити ключ на флешці?


На флешку в центрі сертифікації АЦСК ІДД МІНДОХОДІВ ключі звичайно генеруються прихованими файлами. У цій статті розповідається як їх побачити на прикладі комп'ютера з операційною системою Windows XP. Для того щоб побачити приховані(скрытые) файли в системі потрібно перейти до меню «Пуск»—«Панель управления» —«Свойства папки»

 


Натиснувши на «Свойства папки» переходимо на вкладку "Вид" і рухаємо в меню «Дополнительные параметры» панель прокрутки до низу, ставимо відмітку як на малюнку нижче «Показывать скрытые файлы и папки»потім тиснемо кнопку «Применить» і «Ок». Після цього шукаємо на власній флешці файл з назвою Кey-6.dat тепер його можна побачити (також в центрахсертифікації ключів на флешку записують ще й файл key-11.dat - не основний).Далі можна зняти з нього атрибут прихований(скрытый) і працювати з ним як зі звичайним файлом. Для того щоб зняти атрибут «Скрытый» клікаємо на файл правою кнопкою миші, переходимо на «свойства» і прибираємо галочку «Скрытый» тиснемо «Применить» і «ОК» тепер ключ буде видно завжди.
Поиск
opz.at.ua © 2024